Захист імунітету: медики назвали дієвий напій

Лікарі назвали найкращий напій на основі зеленого чаю, який ефективний для захисту імунітету. До його складу входять відомий всім зелений чай, молоко, паличка кориці і мед.

Про це пише СобКор.

Після заварювання чаю в чашку потрібно додати 100 мл молока, розмішати і додати корицю. Дати настоятися. Після того, як напій охолоне – додати мед за смаком або вживати його з чаєм.

Лікарі назвали такий напій «Зілля довгожителів». Адже чай з молоком здатний захистити організм від вірусів завдяки виведенню шкідливих часток. При грипі температура людини піднімається до 38 градусів – напій допоможе зберегти баланс елементів в такому стані.

Читайте також: як краще лікувати суглоби. На сайті gialgel.ua Ви найдете інформацію і дієвий, перевірений препарат для лікування без уколів та хірургічного втручання.

Так, кориця допомагає знижувати рівень холестерину, прочищати судини і зміцнювати імунітет. У період хвороб такий продукт актуальний завдяки противірусним властивостям. Одна столова ложка допоможе стимулювати роботу імунної системи і позбутися від кашлю.

Мед має бактерицидну дію, тому при застуді рекомендований до вживання. Також продукт має в складі тонізуючі і розсмоктуючі компоненти, які займаються боротьбою з хворобою і підвищують тонус організму. Це допомагає боротися із застудою в осінню пору.

Молоко містить макроелементи, через які швидше зійде запалення, зменшитися біль, хворий виспиться і буде відчувати бадьорість. Також продукт має сечогінну дію і поповнює нестачу калію.

«Зілля довгожителів» рекомендують вживати при перших симптомах хвороб. Також лікарі радять доповнювати такий мікс шоколадом і солодким варенням. Це допоможе виключити шанс захворювання і розвитку грипу.

Источник: sobkor.net

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *