Медики розповіли, як розпізнати перші ознаки раку головного мозку

Лікарі розповіли про симптоми раку мозку, які люди часто ігнорують. Це хронічний головний біль, прогресивне падіння зору і оніміння кінцівок.

Про це пише СобКор.

Найагресивнішою формою раку мозку є гліобластома. Це досить підступна пухлина, яка погано піддається лікуванню. Пацієнти стикаються із запамороченням, слабкістю, підвищеною стомлюваністю, зниженням слуху і зору, а також з порушенням рухової активності. Іноді людина починає вести себе неадекватно.

Симптоми хвороби залежать від області мозку, в якій розташована освіта. За словами медиків, хірургічне втручання, хіміотерапія і радіотерапія дають якийсь контроль над ростом пухлини, але не вирішують проблему. Повністю цю хворобу на сьогодні вилікувати не можна.

Читайте також: Інсульт мозку: медики розповіли, як розпізнати його наближення

Ведучий фактор – це генетичний злам. Причини розвитку цього виду пухлин, як і інших злоякісних захворювань, поки невідомі. За словами вчених, коли генетична програма в організмі дає збій, клітини починають неконтрольовано ділитися. Так утворюються злоякісні пухлини. При цьому рак може торкнутися будь-яких систем організму.

Кожен повинен стежити за своїм здоров’ям: регулярно обстежуватися, робити гастроскопію. Жінкам після сорока потрібна мамографія, чоловікам необхідно відвідувати уролога.

Відзначимо, що всі перераховані вище симптоми можуть бути ознакою інших хвороб, які є менш небезпечними. У будь-якому випадку, потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

Источник: sobkor.net

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *