Медичне страхування: розкіш чи практична необхідність

Які перспективи відкриває перед рядовим споживачем медичне страхування? Які переваги є у добровільних програм, і в яких випадках страховка стає пріоритетом? А також Ви можете оформити добровільне медичне страхування в СК «НАФТАГАЗСТРАХ»

Незважаючи на видиму безкоштовність і доступність державних послуг в сфері охорони здоров’я, ми все знаємо про недоліки відомчих поліклінік. Позначається і недостатнє фінансування з бюджету, і не завжди уважне ставлення лікарів до кожного пацієнта, черги або взагалі відсутність квот на певні процедури.

Медичне страхування — альтернатива

Обов’язкового страхування здоров’я в нашій країні поки немає, але це не означає, що споживач не може підібрати собі відповідну програму добровільного страхування.

У разі настання страхового випадку, людина зможе розраховувати на отримання фінансової підтримки від СК, надання більш якісних і оперативних послуг, в тому числі в недержавних, комерційних клініках.

В теорії правильно підібрана програма страхування дозволить мінімізувати витрати на лікування, а також уникати черг, недбалого ставлення лікарів, дискомфорту від відвідування «безкоштовних» лікарень.

Які страхові програми існують?

Добровільне медичне страхування — це перелік програм, які можуть відрізнятися покриттям, сумою внесків, умовами виплати грошових сум, вимогами до клієнта. Якщо настає випадок, прописаний в договорі, страхова компанія забезпечує підтримку.

Страховка від нещасних випадків — це окрема категорія програм. Як і у випадку з добровільним страхуванням, вони відрізняються покриттям, сумою виплат і щомісячних внесків. З їх допомогою можна застрахувати себе від різних форс-мажорів — наприклад, отримати покриття витрат, якщо ви зламаєте ногу.

Обов’язкове страхування — в даний момент обов’язково страхувати своє життя потрібно тільки в разі поїздки за кордон. Це критично важливий момент, яким не варто нехтувати. Якщо у вас не буде страховки, ви можете витратити десятки тисяч доларів на отримання медичних послуг в іншій країні або залишитися взагалі без кваліфікованої допомоги в складній ситуації.

Про що варто пам’ятати, вибираючи страховку життя і здоров’я?

Програми страхових компаній відрізняються покриттям, умовами виплат, внесками та іншими критеріями.

Уважно читайте умови договорів, щоб бути впевненими в отриманні допомоги при настанні конкретних страхових випадків.

Крім того, зверніть увагу на репутацію і клієнтський сервіс страхової компанії, на те, як оперативно вона реагує на заявки клієнтів, як швидко і в якому обсязі виплачує кошти, з якими клініками співпрацює і так далі.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *