«Міс Україна 2019»: найяскравіші фото першої красуні

Щорічний конкурс краси «Міс Україна» відбувся 12 вересня, і в результаті голосування журі визначилася переможниця.

Про це пише СобКор.

Новою «Міс Україна» стала 24-річна харків’янка Маргарита Паша.

Зріст дівчини становить 174 сантиметри. Маргарита Паша – майстер спорту з художньої гімнастики, займається йогою і грає на піаніно.

Відомо також, що 2015 року, тобто у віці 20 років, Маргарита Паша вже брала участь в конкурсі «Міс Україна», і тоді дівчині вдалося отримати звання Miss Ukraine International.

Читайте також: Стало відомо ім’я нової «Міс Україна»: фото красуні

Маргарита неодноразово зізнавалася, що 2019 року розраховує тільки на перемогу, а про титул «Міс Україна» мріє з дитинства. Дівчина також заявила, що перемога в престижному конкурсі допоможе здійснити ще одну мрію – побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.

2018 року Маргарита Паша отримала диплом магістра за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Тепер вона має намір отримати другу вищу освіту в Київському інституті міжнародних відносин. Крім того, нова «Міс Україна» в майбутньому планує займатися політичною діяльністю.

Судячи за сторінкою в Instagram, Маргарита Паша складається в романтичних відносинах, проте коханого не показує. «Міс Україна 2019» регулярно публікує знімки з величезними букетами троянд, один з них Маргарита підписала так: «Дякую тобі за все, що ти робиш для мене! У мене немає слів, одні емоції».

Источник: sobkor.net

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *