Сенцов опублікував фото, зроблене у в’язниці

Український режисер Олег Сенцов, якого протягом 5 років утримували в СІЗО та колонії РФ і який 7 вересня повернувся в Україну, оприлюднив фото, яке було зроблено в російській в’язниці.

Про це пише СобКор.

Світлину він розмістив на сторінці у Facebook.

«Постскриптум про банку. Ув’язненим не дозволяються ані телефони, ані інтернет. Хоча є такі в’язниці, де подібні заборонені предмети присутні. Але я в подібних місцях бував вкрай рідко, лише проїздом по етапу. В основному я сидів в максимально ізольованих, сумних закладах, де про подібні речі ніхто не думав. Знайшовши можливість зв’язку, я коротко зв’язувався з рідними, щоб дати знати, що я живий і куди мене везуть. Ця фотографія єдина, зроблена у в’язниці. Пощастило її зробити і переслати своїм. На ній переддень нового 2016 року», — зазначив Олег Сенцов у дописі.

Читайте також: Політв’язень Олег Сенцов дописав новий роман

На фото можна побачити пластикову банку с синьо-жовтим прапором України. Про неї Олег Сенцов розповідав у своїй промові на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві. Він зазначив, що ця банка була з ним протягом усього терміну ув’язнення, в ній зберігався чай. Але тепер у режисера є мета заповнити банку нагрудними знаками українських політв’язнів, які вони складуть туди після свого звільнення з російських в’язниць. Першим Сенцов поклав свій колишній нагрудний знак, отриманий у тюрмі.

Источник: sobkor.net

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *