В Україні набуло обертів автовиробництво

У серпні 2019 року на українських заводах було зібрано 668 автомобілів, що на 42% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Про це пише СобКор.

Асоціація Укравтопром повідомила, що уся серпнева статистика за легкові авто була сформована великовузловим складанням автомобілів марки Škoda на заводі Єврокар. За минулий місяць, за даними асоціації, на Єврокарі зібрали 553 машини, що третину більше, ніж у серпні 2018 року.

Випуск комерційних автомобілів збільшився з однієї одиниці (од.) до 34 (без урахування АвтоКрАЗ, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво із серпня 2016 року).

Читайте також: Виробництво деталей також важливо. Виготовлення та ремонт гідроциліндрів на сайті gidrovl.com.ua , виконуємо ремонт та виготовлення гідроциліндрів різних видів

У серпні комерційні автомобілі виробляли Черкаський автобус і ЗАЗ, виготовивши 26 і вісім одиниць відповідно.

Серпневе виробництво автобусів, згідно з даними Укравтопрому, зросло на 45% — до 81 од. Найбільше автобусів, як і в серпні минулого року, виготовив Черкаський автобус (35 од.). За ним розташувалися корпорація Богдан (19 автобусів), Чернігівський автозавод (16 автобусів), Часовоярський завод (шість од.) і ЗАЗ (п’ять автобусів).

Источник: sobkor.net

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *